Biustonosz dla karmiącej mamy

Kiedy w naszym domu pojawia się małe dziecko, cały świat staje na głowie i wszystko zaczyna toczyć się wokół tego małego człowieka. Jednak oprócz ogromu radości rola rodziców przysparza nam również masę stresów i obowiązków. Najwięcej z nich skupia się na matce, bowiem to ona w okresie karmienia opiekuje się dzieckiem. Dla nowoczesnych, aktywnych mam stworzono biustonosze do karmienia piersią.
Kiedyś młode matki rzadko wychodziły z domu, szczególnie nie w okresie, kiedy dziecko pobierało pokarm bezpośrednio od nich. Dzisiaj sytuacja wygląda inaczej, panie chętnie uczestniczą w życiu społecznym, odwiedzają restauracje, chodzą po sklepach. Obecność dziecka w takich miejscach już nikogo nie dziwi. Jednak nadal kontrowersje wywołuje publiczne karmienie malca piersią, niektóre osoby są zgorszone widząc to. Dlatego stworzone zostały biustonosze do karmienia, dzięki którym panie w dyskretny sposób zaspokoją głód malca. Posiadają one specjalne rzepy w okolicach sutków, dzięki czemu nie trzeba zdejmować biustonosza, aby nakarmić pociechę. Przechodzień nawet nie zauważy co się dzieje. Dzięki temu mama będzie czuła się bardziej komfortowo, nie wystawiając na publiczny widok własnych piersi.
Panie, które dopiero o zostały matkami, powinny mieć możliwość uczestnictwa w życiu społecznym. Biustonosze do karmienia pozwalają im przezwyciężyć wstyd, wynikający z karmienia piersią w miejscu publicznym, bowiem całkowicie zasłaniają kobiecy biust. Dostępne są obecnie w wielu sklepach, zarówno stacjonarnych jak i internetowych.